БІЛЬШЕ НІЖ НА ПІВМІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ ОШТРАФОВАНЕ ТОВАРИСТВО «КОЛОР С.І.М.» ЗА СПОТВОРЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ТОРГІВ НА ЗАКУПІВЛЮ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ

АМКУ були проведені розслідування у справі, що була розпочата Рівненським обласним територіальним відділенням АМКУ.

За результатом аналізу документів, які стосуються проведення торгів на закупівлі послуг з відновлення та нанесення дорожньої розмітки на вулицях м. Рівного, проведених Управлінням житлово-комунального господарства Виконавчого комітету Рівненської міської ради, та фарб та лаків на основі полімерів (фарба маскувальна для ЗПС), проведених державним підприємством «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», АМКУ 23 серпня визнав дії товариства з обмеженою відповідальністю «Колор С.І.М.» та фізичної особи-підприємця Гереженівської Лілії Іванівни порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Комітет встановив пов’язаність відповідачів між собою через третіх осіб, сталі господарські зв’язки, у зв’язку з чим, вони не могли не бути обізнані з діяльністю один одного. Крім того, було встановлено схожість пропозицій конкурсних торгів відповідачів та спільні помилки в них.

Штрафні санкції для ТОВ «Колор С.І.М.» – 638 458 грн, ФОП Гереженівської – 66 832 грн.

Рекомендовані публікації

Додати коментар