Бондарчук Олександр

Олександр Бондарчук – управляючий партнер ЮФ «ADS Legal Group», адвокат, арбітражний керуючий, кандидат економічних наук, а також:

– Голова Фінансово-податкового комітету Європейської Бізнес Асоціації в Дніпрі;

– Член Асоціації правників України;

– Член International Bar Association.

– визнаний одним із кращих експертів у галузі антимонопольного (конкурентного) права, за версією видання «Юридична газета».
– відзначений у рейтингу «The Legal 500» за напрямком «Конкуренція».

«Завжди обирайте складний шлях – на ньому ви не зустрінете конкурентів!» – Шарль де Голль

Освіта

Закінчив Дніпропетровський гуманітарний університет за спеціальністю «Правознавство».

Закінчив Дніпропетровський державний аграрний університет за спеціальністю «Аграрний менеджмент», отримав кваліфікацію економіста-організатора сільськогосподарського виробництва, а також здобув науковий ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю «Економіка сільського господарства і АПК».

Отримав ліцензію на право здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), а згодом і свідоцтво адвоката.

Професійна діяльність

На сьогодні є управляючим партнером ТОВ «ЮА «Абсолют» та управляючим партнером ЮФ «ADS Legal Group», яка займається питаннями, пов’язаними виключно з законодавством про захист економічної конкуренції, законодавством у сфері публічних закупівель і законодавством про державну допомогу суб’єктам господарювання.

 

bondarchuk@adslegal.com.ua | +38 (044) 536 37 00 | +38 (068) 536 37 00

Статті Олександра: