Через відсутність пропозицій, торги із закупівлі покрівельного матеріалу Національною академією наук були відмінені.

Державне управління матеріально-технічного забезпечення Національної академії наук України 10.04.2017 оголосило про проведення відкритих торгів на закупівлю покрівельного матеріалу для верхнього шару, цементу, утеплювачу (всього 3 лоти) з очікуваною вартістю 250 000 грн.

Звертатись за роз’ясненнями можна було до 16.04.2017. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 26.04.2017.

Як свідчить інформація в електронній системі закупівель, 11.04.2017 до замовника звертались за роз’ясненнями та задавали питання щодо можливості надати покрівельний матеріал з вагою 3,5 м/кг., тобто, еквівалент, оскільки, 3,0 м/кг. (як передбачалось тендерною документацією) виготовити технічно неможливо. На що отримали відповідь, що надання еквіваленту тендерною документацією не передбачено.

Законом України «Про публічні закупівлі» передбачено, що під час проведення процедури відкритих торгів тендерні пропозиції мають право подавати всі зацікавлені особи. Для проведення процедури закупівлі має бути подано не менше двох пропозицій.

На дані торги не було подано жодної пропозиції. Тому, враховуючи відсутність пропозицій, сьогодні торги із закупівлі покрівельного матеріалу для верхнього шару, цементу, утеплювачу були відмінені.

Законодавством у сфері публічних закупівель передбачається, що закупівлі здійснюються за принципами добросовісної конкуренції серед учасників; максимальної економії та ефективності; відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель; недискримінації учасників; об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням.

Рекомендовані публікації

Додати коментар