Чергова змова на торгах. Орган Комітету оштрафував порушника

Хмельницьке тервідділення АМКУ оштрафувало ФОП Цибульського А.В. на 21 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

Хмельницькі антимонопольщики встановили, що ФОП Цибульський А.В. (м. Хмельницький) та ФОП Душніцька А.О. (м. Хмельницький) у 2015 році узгодили дії під час проведення Хмельницькою обласною психіатричною лікарнею №1 процедури запиту цінових пропозицій щодо закупівлі крупи, крупки, гранулів та інших продуктів з зерна зернових культур.

У цих торгах переможцем стала ФОП Душніцька А.О., яка у 2017 році припинила свою діяльність.

Проте, як встановили антимонопольщики, подані документи готувались учасниками закупівель узгоджено і між ними був присутній обмін інформацією під час підготовки до участі у торгах.

Однак раніше, у березні 2017 року, ФОП Цибульський А.В. та ФОП Душніцька А.О. вже були оштрафовані органом Комітету загалом на 136 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів. Фізичні особи-підприємці у лютому 2016 року узгодили дії під час проведення Хмельницьким обласним госпіталем ветеранів війни процедури відкритих торгів із закупівлі м’яса великої рогатої худоби.

Тепер, відповідно до чинного законодавства ФОП Цибульський А.В. має сплатити накладений на нього штраф та не прийматиме участь у державних закупівлях протягом 3 років.

Рекомендовані публікації

Додати коментар