Чергову змову на торгах викрило антимонопольне відомство Львова

Чергову змову на торгах викрило антимонопольне відомство Львова

ГТОВ «Афекс»Л.Т.Д та ПП «Максімо-буд» оштрафовані львівськими антимонопольщиками на 32 000 грн кожне за узгодження своїх дій під час торгів.

Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради у 2017 році провела відкриті торги на закупівлю послуг з поточного ремонту м’якої покрівлі в житловому будинку № 14 (4, 5, 6 під’їзди) по вул. Вернадського у Сихівському районі м. Львова.

Участь у цій процедурі закупівлі взяли два учасники – ГТОВ «Афекс»Л.Т.Д та ПП «Максімо-буд». Відповідно до протоколу оцінки пропозицій конкурсних торгів найбільш економічно вигідною було визнано пропозицію ГТОВ «Афекс»Л.Т.Д», однак за результатами аналізу документації конкурсних торгів цих суб’єктів господарювання Львівське тервідділення АМКУ виявило ряд обставин, які свідчили про узгодженість їхньої поведінки під час участі в конкурсних торгах.

Зокрема, як зазначають львівські антимонопольщики, документи, які були подані ГТОВ «Афекс»Л.Т.Д та ПП «Максімо-буд» у складі пропозицій конкурсних торгів мають нехарактерну для такого випадку схожість у зовнішньому оформленні, структурі, текстовому змісті. Так, ПП «Максімо-буд» у своїй тендерній пропозиції, в змісті, вказав назву фірми конкурента ГТОВ «Афекс» Л.Т.Д.

Також, у відповідності до інформації конкурсних торгів з сайту ProZorro, ПП «Максімо-буд» не надало повний перелік всіх необхідних для участі в конкурсі документів, що, на думку тервідділення АМКУ, може свідчити про технічну участь зазначеного кандидата в цих торгах.

Антимонопольне відомство звернуло увагу і на те, що обидва учасники надали довідки з МВС про не притягнення їх до кримінальної відповідальності, отримані у м. Києві, незважаючи на те, що обидва зареєстровані у м. Львів.

На підставі всіх цих фактів тервідділення АМКУ визнало дії обох учасників торгів порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, що передбачені пунктом 4 частини другої статті 6 та пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, шляхом спотворення результатів торгів, за що і оштрафувало ГТОВ «Афекс»Л.Т.Д та ПП «Максімо-буд» на вказані суми.

 

Рекомендовані публікації

Додати коментар