Черкаське тервідділення АМКУ оштрафувало підприємство за недостовірну інформацію

Черкаське тервідділення АМКУ оштрафувало підприємство за недостовірну інформацію

ПВКП «СКАЙС» оштрафоване на 68 000 грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Так, черкаські антимонопольщики проводили дослідження на предмет наявності або відсутності ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях ПВКП «СКАЙС» та ФОП Школяра О.І. під час участі у кількох процедурах закупівель.

Як зазначає тервідділення АМКУ, з метою забезпечення доказів у справах, у період з 27 вересня по 27 жовтня 2017 року проведено позапланову виїзну перевірку ПВКП «СКАЙС» щодо дотримання ним законодавства про захист економічної конкуренції.

У ході проведення перевірки було складено протокол згідно якого ПВКП «СКАЙС» необхідно було надати інформацію та копії певних документів.

Підприємство у свою чергу надало інформацію згідно протоколу, і зазначило:

– на пункт 6: «Доступ до мережі Інтернет надає ПАТ «Укртелеком». Копія договору додається».

– на пункт 19: «Приватне виробничо-комерційне підприємство «СКАЙС» протягом останніх двох років не надавало і не отримувало будь-якої фінансової допомоги».

Проте орган Комітету з’ясував, що підприємство протягом 2017 року здійснювало оплату за послуги доступу до мережі Інтернет, крім ПАТ «Укртелеком», також і ТОВ «Фірма «МегаСтайл – Сервіс» згідно виставлених останнім рахунків, а також здійснювало перерахування коштів у вигляді поворотної фінансової допомоги ФОП Школяру О.І.

Тому, як зазначає відомство, інформація, надана суб’єктом господарювання, була недостовірною.

Таким чином, вказані дії ПВКП «СКАЙС» кваліфікувалися як порушення законодавства про захист економічної конкуренції, що передбачене пунктом 15 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання недостовірної інформації Антимонопольному комітету України, за що підприємство і було оштрафоване.

Рекомендовані публікації

Додати коментар