Черкаські антимонопольщики зацікавились лікарнями

Черкаське тервідділення АМКУ виявило ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у діях центральних районних лікарень.

Орган Комітету встановив, що Катеринопільська, Уманська, Чорнобаївська центральні районні лікарні необґрунтовано завищували вартість платних медичних послуг з проведення медичних оглядів.

Так, вказаними лікарнями до собівартості послуг, окрім заробітної плати з нарахуваннями необхідних лікарів-спеціалістів було включено заробітну плату з нарахуваннями медичних сестер, медичних реєстраторів, молодших медичних сестер, які згідно з наказами Міністерства охорони здоров’я України не повинні входити до складу відповідних комісій.

У зв’язку з цим, тервідділення АМКУ надало зазначеним медичним закладам обов’язкові для розгляду рекомендації щодо приведення вартості вищезазначених послуг до економічно обґрунтованого рівня.

Про результати розгляду цих рекомендацій, Катеринопільська, Уманська, Чорнобаївська центральні районні лікарні мають повідомити орган Комітету у тримісячний строк.

Рекомендовані публікації

Додати коментар