Чернігівське тервідділення АМКУ виявило змови на торгах

Чернігівське тервідділення АМКУ виявило змови на торгах

Нещодавно чернігівські антимонопольщики повідомили, що виявили факти вчинення антиконкурентних узгоджених дій під час торгів.

Так, орган Комітету визнав, що у 2016 році відбулось вчинення порушення з боку ПП «Завод «Сільгоспмаш» та ФОП Турбіль Н.В. (м. Чернігів) у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів при закупівлі за державні кошти паливної деревини, проведеної Менською виправною колонією Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області.

Тервідділення АМКУ встановило, що учасники торгів, в розумінні статті 1 Закону України «Про захист економічної конкуренції», були пов’язані між собою та узгоджували свої дії під час торгів.

В результаті суб’єкти господарювання визнали порушення та зобов’язались сплатити штрафні санкції.

Також антимонопольщики виявили аналогічне порушення з боку ПП «СТАРД» та ПП «САМА» (Київська обл.) при проведенні відокремленим підрозділом Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ніжинський агротехнічний інститут» закупівлі за державні кошти агрохімічної продукції. Відповідачі також визнали порушення і зобов’язались сплатити штрафні санкції.

Вчинення антиконкурентних узгоджених дій забороняється і тягне за собою відповідальність згідно із Законом України «Про захист економічної конкуренції», тому радимо Вам дотримуватись норм чинного законодавства або звернутись за правовою допомогою до нашої юридичної компанії.

 

Рекомендовані публікації

Додати коментар