Чернівецьке тервідділення АМКУ встановило невідповідність підписів уповноваженої особи відповідача і закрило справу за недоведенням

Чернівецьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України не довело інформаційне порушення ТОВ «Міленіум Меритайм».

Чернівецькі антимонопольщики розглядаючи справу про порушення законодавства про захист економічної конкуренції ТОВ «Міленіум Меритайм» під час його участі в торгах за предметом закупівлі частин машин і устаткування для гірничих робіт, робіт у кар’єрі та для будівництва, що проводились конкурсним комітетом Державного підприємства «Берегометське лісомисливське господарство» у 2016 році, надіслало ТОВ «Міленіум Меритайм» вимогу про надання необхідної для відомства інформації.

Проте, у вказаний у вимозі термін, товариство не надало тервідділенню АМКУ запитувану інформацію. Відомство повторно надіслало вимогу про надання інформації на адресу ТОВ «Міленіум Меритайм», однак і цього разу від товариства не надійшло жодної відповіді.

Розгляд справи про неподання інформації тервідділенню АМКУ у встановлені головою територіального відділення строки було винесено на засідання адміністративної колегії Чернівецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, про що також було повідомлено ТОВ «Міленіум Меритайм» листом.

На засідання з’явився представник ТОВ «Міленіум Меритайм» – юрисконсульт, яка повідомила, що жодних вимог про надання інформації товариство не отримувало.

Тоді, звернувшись до Одеської дирекції УДППЗ «Укрпошта», тервідділення АМКУ з’ясувало, що при надходженні поштових відправлень на адресу ТОВ «Міленіум Меритайм» листоноша відділення поштового зв’язку Одеса – 114 повідомляє, за контактним номером телефону, уповноважену особу від підприємства – Жеребцова М. В., оскільки поштова скринька у товариства відсутня.

Як стверджувало УДППЗ «Укрпошта», ця ж уповноважена особа і отримувала обидві вимоги надіслані органом Комітету, про що і свідчить підпис, який особа ставила під час отримання кореспонденції.

Однак Чернівецьке тервідділення АМКУ встановило, що підписи, які належать Жеребцову М. В., надані Одеською дирекцією УДППЗ «Укрпошта», відрізняються від підпису Жеребцова М. В. в інших офіційних документах, у зв’язку з чим неможливо довести факт вчинення порушення конкуренційного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу голови територіального відділення.

Таким чином, оскільки не було доведено факту вчинення порушення, керуючись положеннями статті 49 Закону України «Про захист економічної конкуренції», розгляд справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції було закрито без прийняття рішення по суті.

Рекомендовані публікації

Додати коментар