Чернівецький обласний медичний діагностичний центр встановив пов’язаність осіб учасників та відмінив торги

Сьогодні Чернівецький обласний медичний діагностичний центр відмінив процедуру закупівлі фармацевтичної продукції (лабораторні реактиви для гормональних досліджень) з очікуваною вартістю 650 000 грн.
На закупівлю подали свої пропозиції два учасники – ФОП “Гуска Світлана Степанівна” та ФОП “ЯХНЕВИЧ ВОЛОДИМИР СЕРГІЙОВИЧ”.
Переможцем було обрано ФОП “Гуска Світлана Степанівна”.

Разом з тим, як свідчить протокол №4/5 засідання тендерного комітету від 21.03.2017, комітетом встановлено пов’язаність осіб учасників.
Закон України «Про публічні закупівлі» передбачає, якщо тендерні пропозиції надані учасником процедури, що є пов’язаною особою з іншим учасником, замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника.

В зв’язку з цим на засіданні тендерного комітету Чернівецького обласного медичного центру сьогодні було прийнято рішення відмовити учасникам в участі у процедурі закупівлі, та відмінити торги, в зв’язку з виявленням, що учасник, який подав пропозицію є пов’язаною особою з іншим учасником процедури закупівлі, а всього їх є двоє.

Рекомендовані публікації

Додати коментар