ЧИ НАЙНИЖЧІ У ВАС ЦІНИ НА ТАКСІ? ЯКЩО ПРОВОДИТЕ МОНІТОРИНГ, ФІКСУЙТЕ.

Для Херсонського обласного  територіального відділення Антимонопольного комітету України було б цього достатньо.

Тому, враховуючи відсутність будь-яких даних моніторингу цін на послуги служб таксі в місті Херсон, дії товариства з обмеженою відповідальністю «Херсон-Таксі» були визнані такими, що містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді недобросовісної конкуренції.

За результатами дослідження ринку надання послуг з перевезення пасажирів в межах міста Херсона, Херсонське тервідділення встановило, що ТОВ «Херсон-Таксі» на своєму офіційному сайті kherson_taxi.com.ua розмістило інформацію наступного змісту: «Херсон-Такси-самые низкие тарифы в городе».

Відділення визначає:

виходячи зі змісту вислову, складається враження, що вартість послуг таксі у ТОВ «Херсон-Таксі» є найнижчою;

враховуючи, що будь-які уточнення та пояснення з даного приводу на сайті kherson_taxi.com.ua відсутні, то тлумачення даної інформації є однозначним.

ТОВ «Херсон-Таксі» щодо цієї рекламної інформації зазначило, що на момент її розміщення на сайті наприкінці 2015 року товариством було здійснено моніторинг цін на послуги таксі в м. Херсоні шляхом аналізу інформації щодо тарифів, розміщеної на офіційних сайтах інших служб таксі. На той момент тарифи ТОВ «Херсон-Таксі» дійсно виявилися найнижчими. Тому на сайті kherson_taxi.com.ua було розміщено даний вислів. Підтверджуючі документи у товариства відсутні, оскільки дані моніторингу не документувалися.

Враховуючи, що ТОВ «Херсон-Таксі» не надано Херсонському обласному тервідділенню будь-яких даних моніторингу цін на послуги служб таксі та будь-які інші докази, які б свідчили про найнижчі тарифи в м. Херсоні, то зміст реклами (інформаційних матеріалів) «Херсон-Такси-самые низкие тарифы в городе», розміщеної на сайті kherson_taxi.com.ua є оманливим.

Відділення рекомендувало ТОВ «Херсон-Таксі» вжити заходів щодо усунення дій, які мають ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, шляхом припинення розміщення на сайті kherson_taxi.com.ua неправдивої рекламної інформації щодо тарифів на послуги таксі, та утримуватися від вчинення таких дій в подальшому. На розгляд цих рекомендацій надано 10 днів.

Рекомендовані публікації

Додати коментар