Чи є конкуренція на ринках послуг у сфері поводження з побутовими відходами?

Наприкінці серпня 2017 року в АМКУ відбулось засідання круглого столу на тему: «Ринки послуг у сфері поводження з побутовими відходами: проблемні питання та шляхи щодо їх врегулювання».

Під час засідання антимонопольне відомство повідомило, що на сьогоднішній день Комітет здійснює дослідження ринків послуг у сфері поводження з побутовими відходами та стану конкуренції на цих ринках. «Для нас є важливим взаємодія з усіма органами влади у зв’язку із необхідністю забезпечення єдиних узгоджених підходів до контролю за дотриманням законодавства суб’єктами господарювання, що діють на ринках поводження з побутовими відходами», – зазначив державний уповноважений Антимонопольного комітету Валерій Полюхович.

За результатами засідання з метою підготовки пропозицій до Кабінету Міністрів України, Антимонопольний комітет України до 15 вересня 2017 року очікує від органів влади, громадськості, суб’єктів господарювання інформацію щодо існуючих проблем на ринках послуг у сфері поводження з побутовими відходами та можливих шляхів їх вирішення.

Пропозиції можна надіслати на електронну адресу: pek@amcu.gov.ua або поштою за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського, 45, м. Київ, 03035.

Рекомендовані публікації

Додати коментар