Чому замовник відхилив пропозицію переможця, яка була в чотири рази дешевша за пропозицію наступного учасника?

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель 29 червня 2017 року залишила без задоволення скаргу ТОВ «Компанія «Аддішенел Ревенью Менеджмент» (м. Запоріжжя).

Скаржник звернувся до АМКУ зі скаргою та просив, зокрема, зобов’язати замовника скасувати рішення про відхилення його тендерної пропозиції та скасувати рішення про визначення переможця.

Як встановила Колегія АМКУ, регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» здійснювала закупівлю запасних частин до електровозів серії ВЛ.

Розкриття пропозицій відбулось 23.05.2017. Згідно з розміщеною на веб-порталі інформацією замовник визначив переможцем процедури скаржника та оприлюднив повідомлення про намір укласти договір 23.05.2017.

Станом на 29.05.2017 (останній день надання документів) ТОВ «Компанія «Аддішенел Ревенью Менеджмент»» як переможець процедури закупівлі не надало документів, передбачених статтею 17 Закону України «Про публічні закупівлі».

Разом з тим, скаржник зазначає, що він в останній день 29.05.2017 подав документи на «Нову пошту». Проте, замовник отримав їх із запізненням. Отже, замовник відхилив пропозицію скаржника та укладав договір з наступним учасником – ТОВ «Рейл Траст Україна».

Як встановила Колегія АМКУ, надана скаржником експрес-накладна «Нової пошти» про направлення замовнику документів не є підтвердженням, що відповідні документи надані замовнику саме 29.05.2017.

Таким чином Колегія дійшла висновку, що пропозиція скаржника була відхилена замовником правомірно та у задоволенні скарги відмовила.

Рекомендовані публікації

Додати коментар