ЧОМУ ЗАМОВНИКИ НЕ НАДАЮТЬ ІНФОРМАЦІЮ АМКУ? ВІДМІНЕНА ПРОЦЕДУРА ЗАКУПІВЛІ АВТОГРЕЙДЕРА

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель зобов’язала госпрозрахункове підприємство «Комунальник» Новоушицької селищної ради Хмельницької області відмінити процедуру закупівлі автогрейдера.

Дев’ятнадцятого липня підприємством «Комунальник» було оголошено про проведення процедури закупівлі автогрейдера. Очікувана вартість закупівлі 2 600 000 грн.

До АМКУ оскаржило дії підприємства товариство з обмеженою відповідальністю «АГСОЛКО УКРАЇНА» (с. Петрівське, Київська обл.). Скаржник просив зобов’язати замовника переглянути результати процедури закупівлі, визнати рішення комітету з конкурсних торгів та протоколи підприємства «Комунальник» про відхилення пропозиції конкурсних торгів від 05.09.2016 незаконним та скасувати його.

У ході розгляду скарги, замовник не надав пропозиції інших учасників закупівлі до АМКУ, мотивуючи це тим, що наданої інформації, без надання копій пропозицій всіх учасників процедури, достатньо для розгляду питань, що стосуються скарги.

Колегія АМКУ зобов’язала замовника відмінити процедуру закупівлі.

Так, законодавством про державні закупівлі передбачено право колегії Антимонопольного комітету України для розгляду скарг запитувати й отримувати у замовників відповідні інформацію, документи та матеріали щодо проведення процедур закупівель. Замовники повинні надіслати органу оскарження відповідну інформацію, завірені належним чином копії документів та матеріали.

Якщо у встановлений строк не надано інформацію, документи та матеріали щодо проведення процедур державних закупівель, орган оскарження розглядає скаргу та приймає рішення на її підставі та в межах одержаної за скаргою інформації.

Таким чином, подавати чи не подавати інформацію, необхідну для розгляду скарги АМКУ, вирішувати вам. Разом з тим, рішення органу оскарження буде прийнято в межах одержаної за скаргою інформацією.

Рекомендовані публікації

Додати коментар