Чи спотворює державна підтримка конкуренцію?

Чи спотворює державна підтримка конкуренцію?

30 травня 2019 року в м. Києві відбулась професійна дискусія присвячена розвитку державної допомоги суб’єктам господарювання в Україні.

Так, під час заходу: «Державна підтримка: між бізнесом, зобов’язаннями та бюджетними обмеженнями» представники влади, неурядових організацій та бізнесу обговорили можливості застосування інструментів державної підтримки, а також її потенційний вплив на конкуренцію.

Безпосередню активну участь у цьому круглому столі взяв і Керівник напрямку з питань державної допомоги компанії ADS Legal Group, Євген Дудник.

Під час свого виступу, Євген Дудник відповів на питання, чи слід державі підтримувати бізнес, і його відповідь була однозначною – так. “Але здійснювати таку підтримку слід, дотримуючись принципів доцільності та прозорості, уникаючи спотворення конкуренції” – наголосив спікер.

Зрештою учасники заходу дійшли до висновку, що інститут державної допомоги, при відповідальному його застосуванні, може принести користь не лише державі, але й бізнесу. Також учасники круглого столу висловили переконання, що цей захід стане поштовхом до впровадження в систему підтримки державою бізнесу наукових підходів, а також більш глибокого та ретельного вивчення проблем ринків.

З відео версією заходу можна ознайомитись за посиланням

Рекомендовані публікації

Додати коментар