ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІКИ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРАВОМІРНО ВІДХИЛИВ ПРОПОЗИЦІЮ ДІКСІ-ЦЕНТРУ

Товариство з обмеженою відповідальністю “ДІКСІ-ЦЕНТР” (м. Київ) оскаржило до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель дії Департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради під час проведення процедури закупівлі – “Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (26.20.13-00.00; 26.20.15-00.00; 26.20.17-00.00; 26.20.18-00.00)” [оголошення № 150221, оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу, бюлетень від 26.07.2016 № 140(26.07.2016)] з очікуваною вартістю закупівлі 3 807 300 (три мільйони вісімсот сім тисяч триста) грн.

Скаржник повідомляв про порушення замовником порядку проведення процедури закупівлі та просив, зокрема, зобов’язати замовника скасувати рішення про відхилення пропозиції конкурсних торгів скаржника та про акцепт пропозиції конкурсних торгів.

Як було встановлено Колегією АМКУ, у складі копії пропозиції конкурсних торгів скаржника міститься відгук  щодо постачання скаржником комп’ютерної та офісної техніки, в якому відсутня інформація щодо фактичного виконання договору, що не відповідає умовам документації в цій частині. Виходячи з наведеного, пропозиція конкурсних торгів скаржника була правомірно відхилена замовником.

Разом з тим, ТОВ “Діксі-Центр” у скарзі зазначало, що тільки рішення про розкриття пропозицій конкурсних торгів оформлено протоколом, а всі інші рішення, прийняті замовником за даними торгами не відповідають формі, встановленій частиною п’ятою статті 11 Закону України “Про здійснення державних закупівель”.

Замовник у своїх поясненнях по суті скарги зазначив, що твердження скаржника безпідставні, а протокол оцінки пропозицій конкурсних торгів учасників процедури закупівлі оформлений у повній відповідності до вимог Закону.

У ході розгляду зазначеного питання Колегією встановлено, що серед матеріалів містяться копії протоколів засідання комітету з конкурсних торгів замовника про розкриття пропозицій конкурсних торгів від 14.09.2016 № 96 та оцінки пропозицій конкурсних торгів від 12.10.2016 № 101, в яких зазначені результати голосування членів комітету з конкурсних торгів та містяться підписи членів комітету з конкурсних торгів.

ТОВ “Діксі-Центр” у скарзі не зазначає та документально не підтверджує, яким чином внаслідок наведеного вище порушуються його права та законні інтереси.

За результатом розгляду скарги, 17.11.2016 Колегія АМКУ відмовила товариству з обмеженою відповідальністю “ДІКСІ-ЦЕНТР” у задоволенні його скарги.

Враховуючи небезоплатність оскарження процедур закупівель (5 тис. грн. у разі оскарження процедури закупівлі товарів або послуг, та 15 тис. грн. у разі оскарження процедури закупівлі робіт), перед тим, як подавати скаргу, уважно перевірте подану вами пропозицію та доцільність оскарження до АМКУ процедури закупівлі.

Наша компанія надає широкий спектр юридичних послуг, в тому числі в сфері закупівель. Звертайтесь до нас і ви отримаєте кваліфіковану допомогу з питань проведення закупівель та їх оскарження.

 

 

Рекомендовані публікації

Додати коментар