Державна допомога в Україні потрапила на сторінки видання EStAL

Державна допомога в Україні потрапила на сторінки видання EStAL

Видавництво «Lexxion» (The Legal Publisher) вперше опублікувало на сторінках свого видання EStAL (European State Aid Law Quarterly) огляд системи моніторингу та контролю державної допомоги в Україні.

Протягом останніх 15 років журнал був відомий тим, що уважно стежив за реформами, змінами та загальними зрушеннями у світі державної допомоги та субсидій у ЄС, ставши головним орієнтиром для політиків, практиків та науковців.

Однак за останні кілька років вказане видання вперше публікує статтю про державну допомогу України, яка ще не є членом Європейської спільноти.

Автор статті, Керівник напрямку з питань державної допомоги компанії ADS Legal Group, Євген Дудник, зазначає, що країни Європейського Союзу та Україна налаштовані на подальше поглиблення економічної співпраці, в тому числі торгівлі. Тому то подібні огляди, які освітлюють питання створення рівних правил гри, зокрема, у сфері державної допомоги, і надалі будуть цікавити не лише європейських фахівців в галузі державної допомоги, а й практиків та представників європейської бізнес спільноти.

Лінк на сторінку журналу: https://www.lexxion.eu/en/journals/estal/

Лінк на зміст номеру: https://estal.lexxion.eu/issue/ESTAL/2019/2

Лінк на статтю: https://estal.lexxion.eu/article/ESTAL/2019/2/18

Рекомендовані публікації

Додати коментар