«Дешеві товари оптом» виявились зовсім недешевими

«Дешеві товари оптом» виявились зовсім недешевими

Харківське тервідділення АМКУ рекомендувало ТОВ «ТРЕЙДМАР» повідомляти правдиву інформацію про свою господарську діяльність.

Так, на дії товариства поскаржився підприємець, який керуючись рекламою в мазанині, хотів придбати цукор-пісок за оптовою ціною, проте купив за звичайною.

А саме, у магазині торгової мережі «DIGMA», в якому здійснює діяльність ТОВ «ТРЕЙДМАР», вказане товариство розмістило рекламну інформацію «оптова ціна» та під стелею магазину розмістило вивіску з інформацією «ТОВАРИ ОПТОМ БЕРИ БІЛЬШЕ – ПЛАТИ МЕНШЕ! Крупи – від 5 кг, макаронні вироби – від 5 кг, цукор – від 10 кг».

У свою чергу підприємець, звернувши увагу на зазначені вивіски, вирішив придбати 200 кілограмів цукру-піску за оптовою ціною. Проте, відповідно до товарного чеку, вартість цукру-піску пораховано за звичайною ціною – 13,23 гривень, а не оптовою – 12,57 гривень, як вбачається з вивісок.

Підприємець зазначає, що не придбавав би 200 кілограмів цукру-піску за звичайною ціною, а отже, внаслідок введення його в оману як споживача, ТОВ «ТРЕЙДМАР» досягло неправомірні переваги у конкуренції.

Зі свого боку, ТОВ «ТРЕЙДМАР» повідомило органу Комітету, що в торгівельному залі дійсно розповсюджувалась інформація «оптова ціна цукор – пісок в мішках. ОПТ від 10 кг». Однак така інформація була розповсюджена передчасно у зв’язку з халатністю та неналежним виконанням вказівок керівництва співробітником торгівельного залу. Зазначена інформація щодо проведення акції «ОПТОВІ ЦІНИ» повинна була з’явитися в торгівельному залі на кілька днів пізніше.

Також відомство з’ясувало, що дії ТОВ «ТРЕЙДМАР» по розміщенню в торговому залі магазину інформації «ТОВАРИ ОПТОМ», в той час, коли зазначені товари реалізуються за звичайною ціною, тривало з 25.05.2019 по 01.06.2019, тобто, 7 днів, а тому, за висновками органу Комітету, вони є припиненими та не призвели до суттєвого обмеження чи спотворення конкуренції.

Однак Харківське тервідділення АМКУ таки надало товариству обов’язкові для розгляду рекомендації щодо усунення наслідків порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

 

Рекомендовані публікації

Додати коментар