ДИСКРИМІНАЦІЯ ПРИ ПРОВЕДЕННІ ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ РОБІТ З БУДІВНИЦТВА ДИТЯЧОГО САДКА-ЯСЕЛ В ЧЕРНІГОВІ

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель вчора встановила порушення Управлінням капітального будівництва Чернігівської міської ради процедури закупівлі будівництва дитячого садка-ясел в першому мікрорайоні житлового району “Масани” в м. Чернігові та зобов’язала Управління відмінити цю процедуру закупівлі.

До АМКУ в серпні оскаржувало дії Управління товариство з обмеженою відповідальністю «Укрспецбуд АВ». Скаржник вважав відхилення його пропозиції неправомірним та просив перевірити пропозиції конкурсних торгів всіх учасників процедури закупівлі на предмет їх відповідності вимогам документації конкурсних торгів.

У ході розгляду скарги Колегія АМКУ встановила дискримінаційних підхід Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради під час розгляду та оцінки пропозиції.

Так, пропозиції допущених до оцінки учасників не відповідали вимогам документації та повинні були бути відхилені замовником.

Законодавством передбачена, зокрема, об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій та недискримінація учасників.

Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради допустило порушення процедури закупівлі, які на час прийняття Колегією рішення не можливо виправити. Процедура закупівлі будівництва дитячого садка-ясел в першому мікрорайоні житлового району “Масани” в м. Чернігові повинна бути відмінена.

Разом з тим, Колегією встановлено, що пропозиція скаржника була відхилена правомірно.

Рекомендовані публікації

Додати коментар