Дієтична добавка «Какао-масло» не була лікарським засобом

Київське тервідділення АМКУ оштрафувало ТОВ «БАД-АЛТАЙ» за поширення неправдивої інформації про лікувальні властивості товару на 34 тис. грн.

Так, київські антимонопольщики визнали дії ТОВ «БАД-АЛТАЙ», які полягали у розміщенні на сайті рекламної інформації про лікувальні властивості дієтичної добавки «Какао-масло» без зазначення, що цей продукт не є лікарським засобом, порушенням антимонопольного законодавства.

Як встановило тервідділення АМКУ, товариство у період з 2013 по 2016 роки поширювало на сайті www.bad-altay.com.ua неправдиву інформацію про лікувальні властивості дієтичної добавки «Какао-масло» (для лікування бронхіту, кашлю, ГРВІ, грипу, ангіни, холециститу), яка не була підтверджена компетентними установами.

Споживач, як стверджує орган Комітету, базуючись на поширюваній інформації про властивості цього продукту, може віддати перевагу товару товариства, в результаті чого ТОВ «БАД-АЛТАЙ» мало змогу отримати неправомірні переваги у конкуренції щодо інших суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на ринку реалізації дієтичних добавок/продуктів харчової промисловості.

Також антимонопольщики зазначають, що у той час, коли на сайті ТОВ «БАД-АЛТАЙ» розміщувалась відповідна інформація, воно саме зверталося до тервідділення АМКУ із заявою про наявність ознак аналогічних порушень в діях конкурента.

Київське тервідділення АМКУ визнало дії ТОВ «БАД-АЛТАЙ» порушенням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, у вигляді поширення інформації, що вводить в оману, шляхом повідомлення невизначеному колу осіб неправдивих відомостей про споживчі властивості товару, що можуть вплинути на наміри цих осіб щодо придбання продукції цього суб’єкта господарювання, та оштрафувало.

Наразі порушення припинено.

Рекомендовані публікації

Додати коментар