Дії товариства перешкодили виконанню завдань, покладених на органи АМКУ

Дії товариства перешкодили виконанню завдань, покладених на органи АМКУ

За це Дніпропетровське тервідділення АМКУ оштрафувало ТОВ «Троя» на 41 300 грн.

Так, орган Комітету у зв’язку з дослідженням ринку консервованої продукції направив ТОВ «Троя» вимогу про надання необхідної для відомства інформації.

Товариство у свою чергу, згідно повідомлення про вручення поштового відправлення, отримало цю вимогу, однак не надало до відомства запитуваної інформації у встановлений тервідділенням АМКУ двадцятиденний термін.

Як повідомляє орган Комітету, неподання товариством інформації на вимогу, перешкодило виконанню завдань, покладених на відомство, зокрема щодо здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Таким чином, дії ТОВ «Троя» щодо неподання інформації на вимогу тервідділення АМКУ у встановлені головою територіального відділення строки були визнані порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді неподання інформації у встановлені відомством строки, за що суб’єкт господарювання і був відповідно оштрафований.

Рекомендовані публікації

Додати коментар