ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРВІДДІЛЕННЯ АМКУ ОШТРАФОВАЛО МЕРЕЖУ МАГАЗИНІВ COMFY

Відділення встановило, що товариство «Комфі-Трейд» в рекламних листівках та мережі Інтернет поширювало неточну інформацію «0% КУПУЙ comfy РОЗСТРОЧКУ», в той час як споживачам пропонувалося придбання товарів на умовах споживчого кредитування банківських установ.

Під час розслідування справи відділення надсилало запити до банківських установ, які підтвердили, що за програмою, яка пропонується в магазинах мережі Comfy, товари пропонуються не у розстрочку, а на умовах споживчого кредиту шляхом укладення кредитного договору, який передбачає сплату процентної ставки, щомісячної комісії, комісії за прострочення чергових платежів тощо.

Конкуренти товариства «Комфі-Трейд» зазначили, що враховуючи те, що поняття розстрочка та споживче кредитування не є тотожними та відрізняються за своєю суттю та умовами надання, поширення «Комфі-Трейд» такої інформації суперечить торговим та іншим чесним звичаям та є недобросовісною конкуренцією.

Як зазначило відділення, рекламні листівки товариства «Комфі-Трейд» вже не вперше зацікавлюють органи АМКУ на предмет відповідності положенням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції. Товариству вже надавались обов’язкові для розгляду рекомендації.

За недобросовісну конкуренцію Дніпропетровське обласне тервідділення АМКУ оштрафувало товариство «Комфі-Трейд» на 68 тис. грн.

 

Рекомендовані публікації

Додати коментар