ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ТЕРВІДДІЛЕННЯ АМКУ ОШТРАФУВАЛО НА 68 ТИС. ГРН ЗА ПОЗНАЧЕННЯ «ГАРЯЧИЙ ШОКОЛАД»

На виконання доручення АМКУ, Дніпропетровське обласне територіальне відділення АМКУ проводило дослідження щодо наявності ознак порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції в діях товариства «Фаворит Фудз».

Як було встановлено відділенням, товариство на упаковках розчинного напою «Гарячий шоколад класичний» поширювало неточну інформацію «гарячий шоколад» та малюнок з зображенням стружки та шматочків шоколаду, в той час як в складі продукції були відсутні і шоколадна стружка, і шматочки шоколаду, крім того суміш какао-порошку становила  21%.

Вимогами ДСТУ 7377:2013 «Напої какао з добавками. Загальні технічні умови» встановлено, що напої какао з добавками – це суміш, що містить не менше ніж 25% какао-порошку, цукор, або цукрозамінники з доданням чи без додання смакових та ароматичних добавко, вітамінних преміксів згідно з рецептурою.

Крім того, ДСТУ 4518-2008 «Продукти харчові. Маркування для споживачів. Загальні правила» передбачає, що на споживчу тару заборонено наносити зображення продуктів, сировинних компонентів, що не були використані під час виготовлення упакованих у споживчу тару харчових продуктів.

Штраф за поширення інформації, що може ввести в оману, склав 68 тис. грн.

 

Рекомендовані публікації

Додати коментар