ДНІПРОПЕТРОВСЬКІ ТОВАРИСТВА ОШТРАФОВАНІ ЗА СПОТВОРЕННЯ ТОРГІВ, ЩО ПРОВОДИЛИСЬ УПРАВЛІННЯМ ОСВІТИ МАРГАНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дніпропетровське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України 29.11.2016 встановило антиконкурентні узгоджені дії товариства з обмеженою відповідальністю «Титан плюс» (м. Дніпропетровськ) та товариства з обмеженою відповідальністю «Буд-Бізнес» (м. Дніпропетровськ) під час участі у конкурсних торгах «Будування нежитлових будівель (нове будівництво, реконструкція, капітальний і поточні ремонти) («Капітальний ремонт будівлі Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 з поглибленим вивченням математики у 8-11 класах Марганецької міської ради Дніпропетровської області за адресою: 53407, Дніпропетровська обл., м. Марганець, вулиця 50 років Жовтня, будинок 14»)», які проводились управлінням освіти виконавчого комітету Марганецької міської ради у серпні 2015 року з очікуваною вартістю 5,5 млн грн.

Про порушення Дніпропетровське тервідділення АМКУ повідомив виконавчий комітет Марганецької міської ради.

Розслідування засвідчило, що учасники закупівель подали подібно оформлені, з однаковими помилками документи. Крім того, тервідділенням АМКУ під час позапланової виїзної перевірки було виявлено у комп’ютері ТОВ «Титан плюс» розрахунки кошторисів, які були ідентичними за змістом з кошторисами, що подавались у складі пропозиції ТОВ «Буд-Бізнес» (у паперовому вигляді). Наведене підтвердило, що між учасниками відбувався обмін інформацією.

Узгоджена поведінка ТОВ «Титан плюс» та ТОВ «Буд-Бізнес» призвела до усунення конкуренції між ними, наявність якої є необхідною умовою при проведенні торгів, внаслідок чого право на укладання договорів за результатами торгів одним із учасників отримано не на конкурентних засадах, чим було спотворено результати цих торгів.

Штрафні санкції –  68 000 грн для кожного суб’єкта господарювання.

Рекомендовані публікації

Додати коментар