Донецькі антимонопольщики не отримавши відповіді від учасника закупівлі оштрафували його

Донецьке тервідділення АМКУ оштрафувало ТОВ «Енерсол Груп» на 68 000 грн за неподання інформації на вимогу.

Розглядаючи справу про порушення ТОВ «Укрмет Груп» та ТОВ «Енерсол Груп» законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів, донецькі антимонопольщики направили ТОВ «Енерсол Груп» вимогу про надання інформації, яка була необхідна відомству для розгляду цієї справи та прийняття рішення.

Однак товариство, отримавши вимогу від органу Комітету, не подало у встановлений відомством строк інформацію, що вимагалася.

Водночас, як зазначає тервідділення АМКУ, від ТОВ «Енерсол Груп» не надходило жодних клопотань щодо подовження строку подання інформації до антимонопольного відомства.

Таким чином Донецьке тервідділення АМКУ визначило, що товариство вчинило порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлений головою відділення строк, за що і оштрафувало його.

 

Рекомендовані публікації

Додати коментар