Донецькі антимонопольщики оштрафували перевізника

Донецькі антимонопольщики оштрафували перевізника

Донецьке тервідділення АМКУ оштрафувало ФОП Коржову К.В. на 5 000 грн за досягнення неправомірних переваг у конкуренції.

Як повідомили у відомстві, у ФОП Коржової К.В. були відсутні законні підстави на здійснення перевезень пасажирів автомобільним транспортом загального користування на маршруті «м. Харків – м. Добропілля».

Зокрема, у суб’єкта господарювання не було договору з замовником транспортних послуг, документів, що засвідчують оплату транспортних послуг та договору обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті.

У свою чергу інший суб’єкт господарювання – ТОВ «Добропільське АТП», повідомило антимонопольщикам, що протягом 2018-2019 років відчувало негативні наслідки від здійснення пасажирських перевезень ФОП Коржовою К.В. у вигляді значного зниження пасажиропотоку на цьому ж маршруті.

Тобто, ТОВ «Добропільське АТП» також здійснювало регулярні пасажирські перевезення за вказаним маршрутом, наряду із ФОП Коржовою К.В., тільки на законних підставах – маючи всі необхідні дозвільні документи.

Таким чином, Донецьке тервідділення АМКУ визнало дії ФОП Коржової К. В. порушенням у вигляді досягнення неправомірних переваг у конкуренції відносно іншого суб’єкта господарювання шляхом порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Рекомендовані публікації

Додати коментар