Два «Рамінтеки» вводять споживачів в оману

Два «Рамінтеки» вводять споживачів в оману

Київське тервідділення АМКУ виявило два товариства, які використовували комерційне (фірмове) найменування «Рамінтек» у своїй назві.

Нещодавно київські антимонопольщики повідомили про початок розгляду справи за ознаками вчинення ТОВ «Рамінтек ЛТД» порушення, передбаченого статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

Так, вказане товариство, на думку працівників відомства, неправомірно використовує частину комерційного (фірмового) найменування «Рамінтек» у своїй назві, оскільки не отримало на це дозволу (згоди) від ТОВ «Іноваційно-виробнича компанія «Рамінтек», яке раніше почало використовувати вказане позначення у своїй господарській діяльності.

В ході розгляду заяви ТОВ «Іноваційно-виробнича компанія «Рамінтек», тервідділення АМКУ встановило, що частину комерційного (фірмового) найменування «Рамінтек» ТОВ «Рамінтек ЛТД» використовує не лише в назві, а й в доменному імені сайту www.ramintek.net, яке є тотожним тому, що використовує заявник: www.ramintek.com, та електронній адресі ramintek@ukr.net.

У свою чергу у ТОВ «Рамінтек ЛТД» відсутні обґрунтування стосовно вибору своєї назви.

Крім того, як вказує орган Комітету, ТОВ «Рамінтек ЛТД» здійснює однакові із ТОВ «Іноваційно-виробнича компанія «Рамінтек» види діяльності та наразі для розміщення потужностей виробництва використовує приміщення, які протягом 2015 – 2017 рр. використовувало ТОВ «Іноваційно-виробнича компанія «Рамінтек».

Враховуючи те, що позначення «Рамінтек» ТОВ «Рамінтек ЛТД» використовує лише з квітня 2017 року та без дозволу ТОВ «Іноваційно-виробнича компанія «Рамінтек», яке здійснює діяльність більше восьми років і вже здобувло позитивну репутацію на ринку виробництва і реалізації медичних імуноферментних тестів для діагностики захворювань людини, останнє має пріоритет щодо використання цього позначення.

Як зазначає орган Комітету, оскільки ж вказані суб’єкти господарювання є конкурентами, наявність зазначеної схожості може викликати у споживачів асоціації з відомим учасником ринку, а саме ТОВ «Іноваційно-виробнича компанія «Рамінтек», та/або сприяти змішуванню з його діяльністю, що може призвести до отримання ТОВ «Рамінтек ЛТД» неправомірних переваг у конкуренції.

Наразі розгляд справи триває.

По матеріалам з офіційного сайту відомства: http://www.amc.gov.ua/amku/control/kyivr/uk/publish/article/87896

Рекомендовані публікації

3 Comments

 • АМКУ
  16.03.2018

  Удивило АМКУ. Ранее все сомневались в работоспособности этого органа.
  Проверьте ЕДР и все станет ясно – кто является директором, а кто нарушитель и самозванец. Кроме того, лицо требующее извинений само допускает оценочные суждения, которые могут быть предметом отдельных разбирательств. Но вот только в чем проблема, мы все прекрасно понимаем – как только дойдет до сути, “директор” скажет что это не он писал и спрячется…

 • Александр
  12.03.2018

  Добрый день, я являюсь директором компании “ИВК “Раминтек” и директром ООО “Раминтек ЛТД”. Данные, изложенные в Вашей статье полностью не соответствуют действительности и решениям АМКУ, с которыми Вы, очевидно мало знакомы. В настоящей, заказной статье, написанной за денежное вознаграждение от Николаенко и Раевской, Вы, не разобравшись с ситуацией, порочите честь, достоинство и деловую репутацию компании, что со стороны юристов является просто недопустимыми действиями. Во избежании судебных споров с Вашей компанией, прошу Вас убрать настоящую. статью с Вашего сайта и принести извинения в мой адрес.

  Мурга А.Н.

  • ADS Legal Group
   12.03.2018

   Доброго дня!
   Вказана новина написана на основі матеріалу з офіційного сайту відомства: http://www.amc.gov.ua/amku/control/kyivr/uk/publish/article/87896
   Просимо Вас пересвідчитись, що ми не відходили від тексту Київського тервідділення АМКУ. Також самого тексту рішення ще немає, оскільки відомство повідомило, що ще триває розсідування.
   Зі свого боку повідомляємо, що не пишемо матеріалів на замовлення, а користуємось лише офіційними джерелами для написання наших новин.

Додати коментар