Фахівці ADS Legal Group зняли обвинувачення з учасника аптечного ринку України

Фахівці ADS Legal Group зняли обвинувачення з учасника аптечного ринку України

В ADS Legal Group довели, що суб’єкт господарювання не вчиняв порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, у вигляді вчинення дій, які вводять споживачів в оману.

Так, учасник аптечного ринку отримав від Київського тервідділення АМКУ обов’язкові для розгляду рекомендації щодо припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у вигляді поширення інформації, яка має вказівки на рівень або іншої ознаки ціни.

Для того ж, щоб правильно виконати рекомендації відомства, суб’єкт господарювання звернувся до компанії ADS Legal Group.

У свою чергу наші спеціалісти допомогли йому звернутись до Антимонопольного комітету України з заявою про отримання висновків у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій учасника ринку, у вигляді розміщення на будівлях (фасадах) власних аптечних закладів вивіски «Аптека інтернет цін», інформаційних плакатів: «Препарати в наявності за інтернет ціною» та інформаційного зображення «Інтернет – ціна для кожного», з посиланням на інтернет сайт товариства, положенням статті 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

У свою чергу в АМКУ, розглянувши звернення, підготовлене в ADS Legal Group, вказали, що зазначені дії не будуть містити ознак порушення, передбаченого статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

Таким чином наша компанія допомогла суб’єкту господарювання виконати обов’язкові для розгляду рекомендації, надані Київським тервідділенням АМКУ, та довести, що він не порушує своїми діями норм законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Також хочемо нагадати, що вчасне звернення до спеціалістів в цій сфері значно збільшує Ваші шанси на позитивне рішення з боку контролюючого органу.

Рекомендовані публікації

Додати коментар