«Фармацевт Практик» виконало рекомендації Київського тервідділення АМКУ

Ще у лютому 2017 року за рекламу заборонених ліків виробник «Дарниця» та видавці газет отримали від АМКУ обов’язкові для розгляду рекомендації.

Так, ПАТ «Фармак» та ТОВ «Картель «Монополія» звернулись до Київського тервідділення АМКУ щодо дій ТОВ «Фармацевт Практик» під час рекламування лікарського засобу «Корвалол-Дарниця», оскільки цей лікарський засіб заборонений до рекламування відповідно до норм чинного законодавства.

Проте таке рекламування можливе за умови приналежності видання до категорії спеціалізованих видань, призначених для медичних установ та лікарів, а також тих, що розповсюджуються на семінарах, конференціях, симпозіумах з медичної тематики (у розумінні статті 21 Закону України «Про рекламу»).

У свою чергу київські антимонопольщики розглянувши звернення, та встановивши всі обставини, надали ТОВ «Фармацевт Практик» обов’язкові для розгляду рекомендації щодо вжиття заходів для припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, та усунення причин виникнення цього порушення і умов, що йому сприяють.

У відповідь ТОВ «Фармацевт Практик» повідомило, що на виконання вказаних рекомендацій на веб-сайті товариства було розміщено попереджувальний банер з інформацією наступного змісту: «Важливо! Вся інформація про лікарські засоби та їх застосування представлена для ознайомлення і не може вважатися настановою для самостійної діагностики та лікування. Інформація призначена виключно для медичних та фармацевтичних працівників».

Рекомендовані публікації

Додати коментар