“Фінішна пряма” підготовки проведення Євробачення-2017? Вчора Колегія АМКУ припинила розгляд скарги щодо порушень Національною телерадіокомпанією порядку проведення закупівлі обладнання.

Вчора Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель припинила розгляд скарги ТОВ «Седна Н» (м. Одеса) про порушення ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» порядку проведення процедури закупівлі обладнання для системи відеонагляду для забезпечення безпеки та охорони на Пісенному Конкурсі Євробачення-2017  (очікувана вартість – 14 261 962, 40 грн).

Скаржник ТОВ «Седна Н» зазначав про безпідставне відхилення його пропозиції та просив скасувати рішення замовника про визначення переможцем ТОВ «ЕсАй БІС».
Колегія АМКУ 05.04.2017 прийняла скаргу ТОВ «Седна Н» та призначила її розгляд на 24.04.2017 о 14.00.
Проте, 07.04.2017 скаржник відкликав свою скаргу.  Як було зазначено в електронній системі закупівель, причиною відкликання скарги стало усвідомлення ТОВ «Седна Н» значення даного проекту для іміджу України у світі та критичної неможливості провести новий тендер з даного питання у стислі терміни.

Згідно з статтею 18 Закону України «Про публічні закупівлі», у разі якщо скаргу відкликано суб’єктом оскарження, орган оскарження припиняє розгляд скарги. Таким чином, вчора Колегія АМКУ припинила розгляд скарги з порушеного питання.

Разом з тим зазначаємо, ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» для підготовки та проведення Пісенного Конкурсу Євробачення-2017 продовжує проводити закупівлі рекламних та маркетингових послуг з розміщення зовнішньої реклами, послуг з організації контрольно-пропускного режиму, послуг із забезпечення безпеки, світловим, звуковим обладнанням тощо.

У разі якщо ви маєте бажання прийняти участь в тендерах на закупівлю послуг та товарів для Пісенного Конкурсу Євробачення, повідомляємо наступне.
Тендери Євробачення-2017 можна знайти в електронній системі закупівель ProZorro. При введенні в пошуку коду ЄДРПОУ замовника ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» 23152907, можна побачити всі закупівлі до Євробачення-2017 та їх статус активності. Також ви відразу зможете побачити кінцевий строк для подання тендерних пропозицій та дату аукціону.

 Станом на сьогодні в статусі «Подання пропозицій» в електронній системі закупівель ProZorro наявні 20 процедур закупівель.

Рекомендовані публікації

Додати коментар