ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ГОСПІТАЛЬ ВІДМІНИВ ПРОЦЕДУРУ ЗАКУПІВЛІ ЛІКІВ НЕ ДОЧЕКАВШИСЬ РІШЕННЯ АМКУ

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель вчора припинила розгляд скарги публічного акціонерного товариства “Київмедпрепарат” (м. Київ) щодо порушення Національним військово-медичним клінічним центром “Головний військовий клінічний госпіталь” (м. Київ) порядку проведення процедури закупівлі – “Ліки”, код 21.20.1 за ДК 016:2010 (“Фармацевтична продукція”, код 33600000-6 за ДК 021:2015)  з очікуваною вартістю 3 202 000 (три мільйони двісті дві тисячі) грн.

Скаржник повідомляв про порушення замовником принципу добросовісної конкуренції при визнанні переможцем процедури закупівлі товариства “Фармпланета”, інструкції до медичного застосування лікарських засобів якого не відповідають чинному законодавству України з питань безпеки медичного застосування лікарських засобів, та просив зобов’язати замовника скасувати рішення про визначення переможця процедури закупівлі.

Рішенням Колегії АМКУ від 16.11.2016 № 1524-р/пк-пз скарга була прийнята до розгляду. Відповідно до протоколу засідання тендерного комітету від 28.11.2016 №34/т/мед процедура закупівлі була відмінена замовником у зв’язку з відсутністю подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт та послуг.

Законодавством передбачено, у разі, якщо замовником прийнято рішення про відміну торгів чи визнання їх такими, що не відбулися, відміну переговорної процедури, крім випадку оскарження будь-якого з цих рішень, орган оскарження приймає рішення про припинення розгляду скарги.

Враховуючи, що ПАТ “Київмедпрепарат” не оскаржує рішення замовника стосовно відміни процедури закупівлі, керуючись статтею 18 Закону України “Про публічні закупівлі”, Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель припинила розгляд скарги публічного акціонерного товариства “Київмедпрепарат”.

 

Рекомендовані публікації

Додати коментар