ГОРЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДМІНИЛА ПРОЦЕДУРУ ЗАКУПІВЛІ РОБІТ З РЕКОНСТРУКЦІЇ ДИТЯЧОГО САДКА ВАРТІСТЮ ПОНАД 16 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НЕ ДОЧЕКАВШИСЬ РІШЕННЯ АМКУ

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель вчора припинила розгляд скарги товариства з обмеженою відповідальністю “Афіна Центр” (м. Дніпро) щодо порушення Горьківською сільською радою Дніпропетровського району Дніпропетровської області порядку проведення процедури закупівлі “Реконструкція будівлі дитячого садка з улаштуванням автономної котельні за адресою вул. Народна, 9 а, сел. Горького” з очікуваною вартістю 16 966 171 (шістнадцять мільйонів дев’ятсот шістдесят шість тисяч сто сімдесят одна) грн.

Скаржник просив зобов’язати замовника скасувати рішення про відхилення його пропозиції та рішення про визначення переможця процедури закупівлі.

У ході розгляд скарги, замовник повідомив, що ним прийняте рішення відмінити процедуру закупівлі на підставі частини першої статті 30 Закону України “Про здійснення державних закупівель”, а саме неможливість усунення порушень, які виникли через виявлені порушення законодавства з питань державних закупівель.

Законодавством передбачено, у разі, якщо замовником, генеральним замовником прийнято рішення про відміну торгів чи визнання їх такими, що не відбулися, відміну переговорної процедури, крім випадку оскарження будь-якого з цих рішень, орган оскарження приймає рішення про припинення розгляду скарги.

Враховуючи, що ТОВ “Афіна Центр” не оскаржує рішення замовника стосовно відміни процедури закупівлі, керуючись статтею 18 Закону України “Про здійснення державних закупівель”, Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель припинила розгляд скарги товариства з обмеженою відповідальністю “Афіна Центр”.

Рекомендовані публікації

Додати коментар