Херсонські авіалінії вирішили питання із заправкою повітряних суден

Херсонські авіалінії вирішили питання із заправкою повітряних суден

Херсонське тервідділення АМКУ дозволило Херсонським авіалініям укласти Генеральну угоду про комерційне виконання послуг із заправки повітряних суден.

Так, нещодавно тервідділення АМКУ надало КП «Херсонські авіалінії» та ТОВ «Паливна заправна компанія «Австар» дозвіл на узгоджені дії у вигляді укладання Генеральної угоди про комерційне виконання послуг із заправки повітряних суден строком до 31.09.2020.

Однак, на території аеропорту м. Херсон ТОВ «Австар» є єдиним суб’єктом господарювання, який надає послуги із заправки повітряних суден авіаційним пальним та займає монопольне становище на цьому ринку з часткою 100 %.

Тому, для того ж щоб з’ясувати, чи призведе укладання такої угоди до обмеження доступу на цей ринок у межах аеропорту м. Херсон інших суб’єктів господарювання, обидва підприємства і звернулись до херсонських антимонопольщиків.

У свою чергу тервідділення АМКУ встановило, що КП «Херсонські авіалінії» та ТОВ «Австар» діють на різних ринках, не конкурують і за існуючих умов не можуть конкурувати між собою на одному ринку товарів, але при цьому, перебувають у відносинах співробітництва.

Також орган Комітету вказав, що узгоджені дії, передбачені Генеральною угодою про комерційне виконання послуг із заправки повітряних суден між КП «Херсонські авіалінії» та ТОВ «Австар», сприяють вдосконаленню придбання та реалізації товару, техніко-технологічному, економічному розвитку аеропорту м. Херсон, раціоналізації надання послуг повітряних перевезень, тобто матимуть позитивний вплив на забезпечення ефективного функціонування аеропорту м. Херсон.

Таким чином відомство і надало обом суб’єктам господарювання відповідний дозвіл.

Рекомендовані публікації

Додати коментар