Хмельницькі антимонопольщики виявили рекламне оголошення, яке вводило споживачів в оману

Хмельницькі антимонопольщики виявили рекламне оголошення, яке вводило споживачів в оману

Тепер ФОП Поперечний О. В. має заплатити 2 215 грн штрафу за вчинення порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Так, в м. Хмельницькому працівниками тервідділення АМКУ було виявлено розміщений рекламний банер із позначеннями «Встигни повернути здоров’я хребту вже сьогодні БЕЗКОШТОВНО ТА ЗА 30 ХВ.» та «гарантія 100% результата».

Таке рекламне оголошення розмістив ФОП Поперечний О. В., а зазначене надання медичних послуг з лікування хребта здійснюється в центрі здоров’я «Dolhins», що в м. Хмельницький.

Основною медичною послугою, яку надає цей центр здоров’я є – «Система Dolhins», яка, як зазначає сам центр, являє собою: «принципово новий підхід до відновлення хребта за допомогою унікальної методики та вертебрологічного тренажера Dolhins. Завдяки заняттям зменшується компресія на між хребцевий диск, збільшується відстань між хребцями, поновлюється висота дисків, зменшується тиск на спинномозковий нерв, виключається ймовірність появ гриж, протрузій та інших хвороб».

На сайті центру також вказаний перелік хвороб та вад при яких рекомендовані заняття на тренажері Dolhins, однак до переліку таких хвороб входять і хвороби, які несуть хронічний характер.

А хронічні хвороби, як вказує тервідділення АМКУ, – це захворювання, які протікають тривалий час, а тому не підлягають повному і остаточному виліковуванню, а тому позначення на банері «гарантія 100% результата» є неправдивим та не відповідає дійсності.

Тому, як зазначає Хмельницьке тервідділення АМКУ, дії ФОП Поперечного О. В., які полягали у використанні під час рекламування своєї діяльності позначення «Встигни повернути здоров’я хребту вже сьогодні БЕЗКОШТОВНО ТА ЗА 30 ХВ.» та «гарантія 100% результата», є порушенням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції передбаченого статтею 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», шляхом поширення інформації, що вводить в оману, у вигляді повідомлення суб’єктом господарювання невизначеному колу осіб неправдивих відомостей, що можуть вплинути на наміри цих осіб щодо придбання (замовлення) послуг цього суб’єкта господарювання.

І хоч порушення законодавства про захист економічної конкуренції ФОП Поперечним О. В. на момент прийняття рішення у справі і було припинено (тривало лише 15 днів), однак підприємець все ж отримав штраф за вчинене порушення.

Рекомендовані публікації

Додати коментар