І знову про скарги без оплати – на цей раз відзначились ДВА підприємства, оскаржуючи ОДНУ процедуру закупівлі

ТОВ «ЕТИЛЕНСЕРВІС» та ТОВ «АЗВ-КИЇВ» звернулись до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель  щодо порушення замовником порядку проведення процедури закупівлі.

Замовник – відокремлений підрозділ «Південноукраїнська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом» – проводив закупівлю поліетиленових мішків і пакетів для сміття з очікуваною вартістю закупівлі 398 875 гривень.

Однак, як встановила Колегія АМКУ, скарги обох товариств від 05.09.2017 не відповідали вимогам частини першої статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі», оскільки не містили документу про здійснення оплати.

Враховуючи наведене, рішенням від 07.09.2017 Колегія АМКУ залишила скарги обох учасників процедури закупівлі без розгляду.

Нагадуємо, що до скарги додається, зокрема, документ про здійснення оплати за подання скарги до органу оскарження.

Відповідно до частини першої статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» за подання скарги справляється плата, яка згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 291 від 23.03.2016 становить:

  • 5 тис. гривень — у разі оскарження процедури закупівлі товарів або послуг;
  • 15 тис. гривень — у разі оскарження процедури закупівлі робіт.

Невідповідність скарги встановленим вимогам є підставою для залишення такої скарги органом оскарження без розгляду.

Під час подачі скарги до органу оскарження радимо дотримуватись вимог, встановлених законодавством, або звернутись за правовою допомогою до нашої юридичної компанії.

Рекомендовані публікації

Додати коментар