Інформація про автостоянку могла ввести споживачів в оману

Інформація про автостоянку могла ввести споживачів в оману

Київське тервідділення АМКУ рекомендувало ТОВ «Скайпарк груп» припинити дії, які містять ознаки порушення, передбаченого статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

Так, київські антимонопольщики, встановили, що ТОВ «Скайпарк груп» на власному сайті та в рекламних буклетах ЖК «Park Land» розповсюджує інформацію про автостоянку, яка розташована поруч з будинком № 16 на земельній ділянці, що у свою чергу належить Кравець Л.С. на праві приватної власності.

Тобто, як вказує орган Комітету, ТОВ «Скайпарк груп» повідомляє необмеженому колу потенційних покупців житла в ЖК «Park Land» про те, що біля під’їздів будинку № 16 буде розміщуватись автостоянка розрахована на велику кількість автомобілів, всупереч того, що частина зазначеної автостоянки знаходиться на земельній ділянці, що на праві приватної власності належить Кравець Л.С., яка зі свого боку не надавала дозволу на розміщення такої автостоянки ТОВ «Скайпарк груп».

Отже, розміщення в рекламних буклетах та на сайті товариства інформації про те, що біля будинку № 16 ЖК «Park Land» знаходиться автостоянка розрахована на велику кількість автомобілів, не відповідає дійсності та містить неправдиві дані, що може стимулювати споживачів до придбання квартир саме в цьому ЖК «Park Land», надаючи останньому переваги у конкуренції на ринку будівництва житлових та нежитлових об’єктів.

Таким чином, Київське тервідділення АМКУ визнало вказані дії ТОВ «Скайпарк груп» як такі, що містять ознаки порушення, передбаченого статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді поширення інформації, що вводить в оману, шляхом повідомлення невизначеному колу осіб неправдивих відомостей, зокрема внаслідок обраного способу їх викладення, замовчування окремих фактів чи нечіткості формулювань, що можуть вплинути на наміри цих осіб щодо придбання робіт, послуг цього суб’єкта господарювання.

В результаті відомство надало товариству обов’язкові для розгляду рекомендації щодо припинення ним дій, які містять ознаки порушення законодавства, шляхом забезпечення потенційних споживачів повною, точною та достовірною інформацією про розміщення об’єктів на прилеглих до новобудов територіях, зокрема автостоянок.

Рекомендовані публікації

Додати коментар