Інформація від товариства не надійшла до АМКУ у встановлений строк

Інформація від товариства не надійшла до АМКУ у встановлений строк

І тому Комітет оштрафував ТОВ «ХарківСкан» на 27 200 грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Як вказує відомство, у зв’язку з розглядом заяви ТОВ фірма «Журавлина» про порушення ТОВ з іноземними інвестиціями «Сканія Україна» (м. Київ) законодавства про захист економічної конкуренції на ринку надання послуг з реалізації, ремонту та технічного обслуговування продукції Scania, Комітет направив ТОВ «ХарківСкан» вимогу, в якій товариству пропонувалося у 30-денний строк з дня отримання вимоги надіслати Комітету необхідну інформацію та належним чином завірені копії документів.

Проте у встановлений відомством строк товариство не надало запитуваної інформації. Тоді на адресу ТОВ «ХарківСкан» була надіслана повторна вимога.

У відповідь уже на повторну вимогу суб’єкт господарювання надав всю інформацію та пояснив, що вже відправляв відповідь відомству простим поштовим відправленням, і тому вважає, що Комітет не отримав відповіді на вимогу у зв’язку з технічною помилкою.

У свою чергу АМКУ зазначає, що відповідно до пункту 3 статті 62 Закону України «Про захист економічної конкуренції» строк не вважається пропущеним, якщо до його закінчення необхідні документи здано на пошту. У разі неотримання документів Антимонопольним комітетом України чи його територіальним відділенням особа має надати належні докази на підтвердження факту направлення таких документів поштою.

Проте товариство не надало Комітету доказів, які б підтверджували факт направлення відповіді на вимогу поштою.

Таким чином дії ТОВ «ХарківСкан» з неподання Комітету інформації на вимогу державного уповноваженого Антимонопольного комітету України в установлений ним строк, були визнані АМКУ порушенням, передбаченим пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», за що товариство і отримало відповідний штраф.

Рекомендовані публікації

Додати коментар