IV Ukrainian Antitrust Forum – конкуренція триває!

IV Ukrainian Antitrust Forum – конкуренція триває!

Вчора, 30 травня 2018 року, у м. Києві відбувся IV Ukrainian Antitrust Forum присвячений питанням застосування законодавства про захист економічної конкуренції в Україні.

Цього року офіційним партнером форуму, що вже став своєрідною щорічною наймасштабнішою подією в галузі антимонопольного та конкурентного права, виступила компанія ADS Legal Group.

Сам же форум вже вчетверте виконує роль майданчика за допомогою якого представники Антимонопольного комітету України, бізнесу та юридичних кіл можуть виявити та вирішити проблемні питання пов’язані з застосуванням чинного законодавства, а також знайти точки перетину щодо подальшої співпраці в напрямку упередження можливих порушень з боку суб’єктів господарювання.

Разом з управляючим партнером компанії ADS Legal Group, Олександром Бондарчуком, фахівці компанії, що були присутні на заході, відвідали всі панельні дискусії, які були представлені на форумі, та сконцентрували свою увагу на окремих аспектах й спірних нюансах пов’язаних з конкурентним регулюванням і правозастосуванням в окремих галузях.

Так, зокрема, Євген Дудник – керівник напрямку з питань державної допомоги юридичної компанії ADS LEGAL GROUP в рамках панельної сесії «Сфери особливої уваги: державна допомога та державні закупівлі» під час своєї доповіді про шляхи запобігання критичних наслідків для бізнесу внаслідок впровадження системи контролю державної допомоги, зазначив, що найбільш відчутними наслідками для бізнесу внаслідок впровадження нових підходів до надання державної допомоги, можуть стати повернення раніше отриманої незаконної державної допомоги та припинення реалізації програм допомоги, визнаних АМКУ недопустимими для конкуренції.

Також Євген Дудник навів приклади нещодавно схваленої Урядом державної допомоги, яка згодом може бути визнана Антимонопольним комітетом України незаконною та потребуватиме повернення до бюджету.

Окрім цього учасники форуму обговорили проблемні питання, які пов’язанні з дотриманням норм законодавства про захист економічної конкуренції на провідних галузевих ринках України та на основі конкретних прикладів розібрали з представниками антимонопольного відомства спірні випадки у застосуванні відомством тих чи інших законодавчих норм.

Рекомендовані публікації

Додати коментар