КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ АМКУ НАДАЛО ОБОВ’ЯЗКОВІ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ РЕКОМЕНДАЦІЇ ПАТ «ФАРМАК»

Відділення встановило, що ПАТ «Фармак» замовчувало в рекламі лікарського засобу «Віс-Нол» інформацію про те, що препарат не здатен самостійно (без прийому інших лікарських засобів) вилікувати гастрит, спричинений Helicobacter pylori.

Тервідділення АМКУ вважає, оскільки препарат є безрецептурним, це може стимулювати споживачів під час лікування чи загострення хвороби, внаслідок перегляду реклами, до придбання даного препарату та використання його в монотерапії, що в свою чергу може не дати необхідного результату та спричинити ускладнення внаслідок незбалансованого підходу до лікування.

Отже, замовчування в рекламі інформації про те, що препарат не здатен самостійно (без прийому інших лікарських засобів) вилікувати гастрит, спричинений Helicobacter pylori, може ввести в оману споживачів стосовно терапевтичних властивостей препарату.

Товариство зобов’язано у десятиденний термін привести  рекламну інформацію про особливості застосування лікарського засобу «Віс-Нол» до вимог чинного законодавства та/або не використовувати у встановленому формулюванні в майбутньому.

Незважаючи на те, що інформація і в інструкції про застосування препарату, і в рекламі містила попередження про консультацію з лікарем, а також про використання препарату в комплексній терапії, на думку органу АМКУ все одно текст реклами викладений у такий спосіб, може ввести в оману споживачів.

Враховуючи наведене, перед тим, як зазначати інформацію про властивості ваших товарів і послуг в рекламі, наголошуємо на обов’язковості перевірки всіх тверджень, формулювань та слоганів.

 


 

Рекомендовані публікації

Додати коментар