КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ АМКУ РОЗПОЧАЛО СПРАВУ ПРОТИ НЕДОБРОСОВІСНОГО КОНКУРЕНТА НІМЕЦЬКОЇ КОМПАНІЇ REHAU

В квітні цього року відділення рекомендувало київському товариству «Виробнича Компанія Рехау» утриматись від недобросовісної конкуренції шляхом вилучення з назви та доменного імені сайту http://rehau.kiev.ua/ торговельні знаки «Рехау» та «REHAU».

Разом з тим, рекомендації відділення виконані не були. У зв’язку з цим, відділенням розпочата справа, за результатом розгляду якої товариству «Виробнича Компанія Рехау» загрожують штрафні санкції у розмірі до 5 % річного доходу.

Функція адвокатування конкуренції використовується органами АМКУ через механізм надання суб’єктам господарювання обов’язкових для розгляду рекомендацій.

При чому, навіть у випадках припинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції, органи АМКУ можуть надавати рекомендації.

Рекомендації органів Антимонопольного комітету України підлягають обов’язковому розгляду. В рекомендаціях завжди передбачається їх термін виконання та, можливо, строк для повідомлення органів АМКУ про таке виконання.

Потрібно пам’ятати, що за умов виконання положень рекомендацій, коли провадження у справі не розпочато, органи АМКУ таке провадження не розпочинають, а у разі виконання рекомендацій під час вже розпочатої справи, таке провадження закривається.

 

Рекомендовані публікації

1 Comment

Додати коментар