КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ АМКУ ЗАБОРОНИЛО НЕДОБРОСОВІСНУ КОНКУРЕНЦІЮ КОНКУРЕНТА “RЕHAU”

До Київського обласного територіального відділення АМКУ за захистом своїх прав звернувся виключний ліцензіат  уповноваженої німецької компанії «РЕХАУ АГ+Ко» на території України –  товариство з обмеженою відповідальністю «Рехау».

ТОВ «Рехау» здійснює імпорт та реалізацію профільних систем «REHAU» через власні філії на території України.

ТОВ «Рехау» було встановлено, що товариством з обмеженою відповідальністю «Виробнича Компанія Рехау» неправомірно, без дозволу використовуються торговельні марки «REНAU» та «Рехау».

Так, ТОВ «Виробнича Компанія Рехау» неправомірно використовує знак «Рехау» у своєму найменуванні юридичної особи (ТОВ «ВК Рехау»), а також знак «REHAU» використовується в доменному імені http://rehau.kiev.ua/. Такі використання відбуваються без згоди Заявника (ТОВ «Рехау»).

Відповідно до інформації, яка міститься на сайті http://rehau.kiev.ua/,ТОВ «Виробнича Компанія Рехау» здійснює господарську діяльність, зокрема з продажу металопластикових вікон та дверей з профілю «REHAU» на території міста Київ та Київської області. Таким чином, ТОВ «Рехау» та ТОВ «ВК Рехау» діють на суміжних ринках.

Відповідно до статті 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» неправомірним є використання імені, комерційного (фірмового) найменування, торговельної марки (знака для товарів і послуг), рекламних матеріалів, оформлення упаковки товарів і періодичних видань, інших позначень без дозволу (згоди) суб’єкта господарювання, який раніше почав використовувати їх або схожі на них позначення у господарській діяльності, що призвело чи може призвести до змішування з діяльністю цього суб’єкта господарювання.

Враховуючи наведене, відділення зобов’язало ТОВ «ВК Рехау» вилучити з назви та доменного імені сайту http://rehau.kiev.ua/ торговельні знаки «Рехау» та «REHAU». На виконання рекомендацій надано місяць.

Рекомендовані публікації

Додати коментар