Київські антимонопольщики розпочали справу проти ТОВ «Енергетична нафтогазова компанія», ТОВ «Нафтогаз-Альянс» та ТОВ «Газпостач-Черкаси»

Вказані товариства не відповіли на вимоги органу Комітету посилаючись на те, що у відомства немає повноважень для отримання запитуваної інформації.

Так, Київське тервідділення АМКУ за зверненням Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України проводить дослідження на предмет наявності або відсутності ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях ТОВ «Енергетична нафтогазова компанія», ТОВ «Нафтогаз-Альянс» та ТОВ «Газпостач-Черкаси» під час їх участі у процедурі закупівлі газу природного, скрапленого або в газоподібному стані, яка проводилась державним підприємством «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» у 2016 році.

У зв’язку з цим тервідділення АМКУ направило на адреси всіх товариств вимоги голови територіального відділення про надання необхідної для відомства інформації.

Однак, в ході дослідження до тервідділення АМКУ надійшли листи від ТОВ «Енергетична нафтогазова компанія», ТОВ «Нафтогаз-Альянс» та ТОВ «Газпостач-Черкаси», в яких суб’єкти господарювання повідомляють про відсутність у органу Комітету повноважень для отримання запитуваної інформації.
Проте, як зазначають антимонопольщики, зазначені товариствами у своїх листах правові норми, не є підставами для неподання ними запитуваної інформації.

Отже, орган Комітету встановив наявність в діях суб’єктів господарювання ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді неподання інформації на вимогу голови відділення у встановлений головою відділення строк, що у свою чергу ускладнює виконання завдань, покладених на антимонопольне відомство.

Враховуючи зазначене, адміністративна колегія Київського тервідділення АМКУ розпочала розгляд справ за ознаками вчинення ТОВ «Енергетична нафтогазова компанія», ТОВ «Нафтогаз-Альянс» та ТОВ «Газпостач-Черкаси» порушень, передбачених пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Рекомендовані публікації

Додати коментар