Кіровоградські антимонопольщики виявили завищені ціни на бензин

Кіровоградські антимонопольщики виявили завищені ціни на бензин

Кіровоградське тервідділення АМКУ надало обов’язкові для розгляду рекомендації ТОВ «ВЕНТЕ-ОІЛ».

А саме, відомство рекомендувало товариству, що протягом серпня-грудня 2017 року мало найбільшу кількість автозаправочних станцій в межах області і не зазнавало значної конкуренції на ринку, вжити заходів щодо встановлення однакових роздрібних цін на бензин марки A-92 з прис. ENERGY, а також А-95, А-95 з прис. ENERGY на автозаправочних станціях, які розташовані за наступними адресами:

– м. Бобринець та с. Коржево, Бобринецького району Кіровоградської обл.,

– м. Новоукраїнка, Новоукраїнського району Кіровоградської обл.,

– смт Добровеличківка, м. Помічна та с. Перчунове, Добровеличківського району Кіровоградської обл.

Як встановив орган Комітету, на АЗС, розміщених на вказаних територіальних межах, ТОВ «ВЕНТЕ-ОІЛ» застосовувало різну цінову стратегію в залежності від рівня конкурентного тиску та споживчого попиту.

Такі дії, на думку антимонопольщиків, містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, що передбачено пунктом 2 статті 50, пунктом 2 частини другої статті 13 Закону України “Про захист економічної конкуренції”, у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринках роздрібної торгівлі високооктановими бензинами, шляхом застосування різних цін до рівнозначних угод із покупцями без об’єктивно визначених на те причин.

Тепер на виконання вказаних рекомендацій відомства у товариства є 10 днів.

Рекомендовані публікації

Додати коментар