КІРОВОГРАДСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ПОРУШИВ ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ ВУГІЛЛЯ

Це 08.11.2016 встановила Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель.

До Колегії АМКУ звернулось товариство з обмеженою відповідальністю “Вугільна компанія центр” (м. Кіровоград).

Скаржник повідомляв про порушення замовником Кіровоградським психоневрологічним інтернатом з геріатричним відділенням Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації порядку проведення процедури закупівлі вугілля кам’яного [оголошення № 147723, оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу, бюлетень від 20.07.2016 № 136 (20.07.2016)] з очікуваною вартістю 608 000 грн.

Замовник відхилив пропозицію скаржника з підстав надання копії договору купівлі-продажу на придбання комплексу будівель з цільовим призначенням, зокрема, розміщення паливного складу не в повному обсязі.

Як встановила Колегія АМКУ, у складі копії пропозиції ТОВ “Вугільна компанія центр” міститься копія договору купівлі-продажу, укладеного з ТОВ “МАКРЕАЛГРУПП”, у пункті 3 якого зазначено, що факт повного розрахунку підтверджується письмовою заявою представника Продавця, що є невід`ємною частиною цього договору.

До копії зазначеного договору надана копія витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності за зазначеним договором. Враховуючи наявність у складі копії пропозиції скаржника витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, ТОВ “Вугільна компанія центр” не порушило умови документації в цій частині.

Враховуючи вищенаведене, пропозиція скаржника була неправомірно відхилена з наведеної вище підстави.

Крім того, замовник вимагав копії документів, що підтверджують отримання вугілля покупцем згідно договорів, що зазначені в довідці (копії товарних накладних або копії видаткових накладних або копії актів приймання-передачі тощо).

Замовник відхилив пропозицію скаржника, у зв’язку з тим, що ТОВ “Вугільна компанія центр” надало копії видаткових накладних до аналогічних договорів не на весь відвантажений згідно вказаних договорів обсяг.

Як встановила Колегія АМКУ, документація не містила вимоги щодо надання копій документів, що підтверджують отримання вугілля покупцем згідно з договорами, що зазначені в довідці (копії товарних накладних або копії видаткових накладних або копії актів приймання-передачі тощо) на весь відвантажений згідно з вказаними договорами обсяг вугілля.

Враховуючи вищенаведене, пропозиція скаржника була неправомірно відхилена з підстави, наведеної у протоколі.

За результатом розгляду скарги Колегія АМКУ зобов’язала Кіровоградський психоневрологічний інтернат з геріатричним відділенням Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації скасувати всі рішення, прийняті після розкриття пропозицій конкурсних торгів учасників процедури закупівлі вугілля кам’яного.

Рекомендовані публікації

Додати коментар