Клініка естетичної стоматології прострочила строки оскарження рішення Дніпропетровського тервідділення АМКУ

Відповідно до положень статті 56 Закону України “Про захист економічної конкуренції” рішення та розпорядження органів Антимонопольного комітету України, голів його територіальних відділень є обов’язковими до виконання. Особа, на яку накладено штраф за рішенням органу Антимонопольного комітету України, сплачує його у двомісячний строк з дня одержання рішення про накладення штрафу.
Цей строк не може бути відновлено.

25.12.2015 року адміністративна колегія Дніпропетровського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України прийняла рішення, яким визнала дії ТОВ “Клініка естетичної та реконструктивної стоматології” щодо неподання інформації на вимогу Дніпропетровського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 17.02.2015 у встановлені в. о. голови територіального відділення строки порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України “Про захист економічної конкуренції”, у вигляді неподання інформації територіальному відділенню АМКУ у встановлені головою територіального відділення строки. Штрафні санкції становили 5 500 грн.

Рішення адміністративної колегії було отримано ТОВ “Клініка естетичної та реконструктивної стоматології” 30.12.2015, про що свідчить запис про отримання, вчинений на рекомендованому повідомленні про вручення поштового відправлення уповноваженою особою. Отже, строк сплати штрафу, накладеного рішенням, закінчився 29.02.2016.

До господарського суду Дніпропетровської області із позовом про скасування рішення тервідділення АМКУ товариство звернулось в квітні цього року.

Як зазначає суд, пропуск ТОВ “Клініка естетичної та реконструктивної стоматології” двомісячного строку виключає можливість визнання рішення адміністративної колегії Дніпропетровського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 25.12.2015 недійсним у судовому порядку.
Враховуючи наведене, рішенням від 01.06.2017 в задоволенні позовних вимог ТОВ “Клініка естетичної та реконструктивної стоматології” було відмовлено.

Рекомендовані публікації

Додати коментар