КОЛЕГІЄЮ ПЕРЕНЕСЕНО СЛУХАННЯ СКАРГИ ЩОДО ЗАКУПІВЛІ ШКІЛЬНИХ АВТОБУСІВ ВІДДІЛОМ ОСВІТИ ВОЛОВЕЦЬКОЇ РДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьогодні Постійно діючою адміністративною колегією з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель перенесено слухання скарги ТОВ “Радіал-Україна” про порушення відділом освіти Воловецької РДА Закарпатської області порядку проведення процедури закупівлі шкільних автобусів.

Скаржник ТОВ “Радіал-Україна” оскаржує встановлення в документації конкурсних торгів дискримінаційних вимог щодо технічних характеристик предмету закупівлі. Так, змінами до Документації конкурсних торгів Комітет з конкурсних торгів замовника передбачив технічну характеристику до предмету закупівлі –  6-ти циліндровий двигун.

На засідання Колегії не з’явився замовник. Проте надав в якості пояснень до скарги ТОВ “Радіал-Україна” листи виробників автобусів ПрАТ «Бориспільський завод», ДП «Автоскладальний завод 1» та ПАТ «Чернігівський автозавод», із вказівкою про відповідність вироблених ними автобусів вимозі – наявність 6-ти циліндрового двигуна.

Постійно діючою адміністративною колегією з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель прийнято рішення звернутись до ПрАТ «Бориспільський завод», ДП «Автоскладальний завод 1» та ПАТ «Чернігівський автозавод» з метою встановлення відповідності їх автобусів вимогам та характеристикам, зазначеним у Документації конкурсних торгів відділу освіти Воловецької РДА Закарпатської області.

Рекомендовані публікації

Додати коментар