Комітет оштрафував ПрАТ «ПЛАСКЕ» за порушення законодавства про захист економічної конкуренції

Комітет оштрафував ПрАТ «ПЛАСКЕ» за порушення законодавства про захист економічної конкуренції

АМКУ оштрафував товариство на 165 200 грн за подання відомству інформації в неповному обсязі.

Так, у Комітеті розглядалась справа розпочата за ознаками порушення ТОВ «ППЛ 33-35» законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з технічної підтримки та обслуговування інформаційної системи портового співтовариства шляхом встановлення таких цін реалізації товару, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.

У зв’язку з розглядом цієї справі відомство направило до ПрАТ «ПЛАСКЕ» вимогу в якій запропонувало у 25-денний строк з дня отримання вимоги надати Комітету відповідну інформацію, пояснення та належним чином засвідчені копії документів.

ПрАТ «ПЛАСКЕ» надало інформацію на цю вимогу, однак, як вказує АМКУ, в неповному обсязі, оскільки були відсутні відповіді на пункти 1.2, 3 та 12.

Отже, ПрАТ «ПЛАСКЕ» надало інформацію в неповному обсязі.

Тоді АМКУ надіслало товариству ще одну вимогу у якій просило у 20-денний строк надати необхідну для відомства інформацію, проте і цього разу суб’єкт господарювання надав інформацію в неповному обсязі, а саме, не надав відповіді на пункти 2 та 6 цієї вимоги.

У свою чергу ПрАТ «ПЛАСКЕ» надало відомству пояснення та заперечення, однак Комітет не взяв їх до уваги і визнав дії товариства порушеннями, передбаченими пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання інформації в неповному обсязі за що і оштрафував порушника.

Рекомендовані публікації

Додати коментар