КП «Одесміськелектротранс» зобов’язано внести зміни до тендерної документації

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель зобов’язала замовника – КП «Одесміськелектротранс» – внести зміни до тендерної документації за процедурою закупівлі електричного автобуса, станції живлення.

Очікувана вартість закупівлі – 14 500 000 гривень.

До Колегії АМКУ звернулось ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс». Товариство скаржилось на встановлення замовником дискримінаційних технічних вимог у тендерній документації.

Як зазначав скаржник, замовником було порушено принцип недискримінації учасників, шляхом встановлення технічних характеристик транспортного засобу, які не регламентуються діючими в Україні нормативними документами та не відповідають чинним стандартам щодо сертифікації, а також встановленням вимог, які не можуть бути виконані жодним виробником транспортних засобів цього типу, оскільки не передбачені українськими та міжнародними стандартами. Все це, на думку скаржника, призводить до обмеження конкуренції та дискримінації учасників.

Замовник з цього приводу не надав жодних пояснень та не спростував інформацію скаржника.

Враховуючи викладене, Колегія АМКУ 02.08.2017 задовольнила скаргу ТОВ «СУНП «Електронтранс» та зобов’язала КП «Одесміськелектротранс» внести зміни до тендерної документації.

Рекомендовані публікації

Додати коментар