Київська міська рада виконала рішення Київського тервідділення АМКУ

Київська міська рада виконала рішення Київського тервідділення АМКУ

Суд визнав протиправним та скасував рішення КМДА щодо обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі в м. Києві.

Як вказують антимонопольщики, ще в минулому році Київське тервідділення АМКУ зобов’язало Київську міську раду припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

А саме, КМДА визначила тимчасові споруди (МАФи) місцями, де забороняється роздрібна торгівля алкогольними напоями, однак орган Комітету у свою чергу визнав таке рішення порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, що передбачено пунктом 3 статті 50 та абзацом 9 частини 2 статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді вчинення антиконкурентних дій органом місцевого самоврядування.

Як вказує тервідділення АМКУ, на офіційному сайті автоматизованої системи виконавчого провадження Міністерства юстиції України була розміщена постанова про закінчення виконавчого провадження від 24.01.2018 (Наказ Господарського суду міста Києва від 28.07.2017 № 910/3681/17) щодо зобов’язання Київської ради виконати рішення Київського тервідділення АМКУ та припинити вказане порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

У свою ж чергу Київська міська рада повідомила Відділ примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби України про закінчення виконавчого провадження у зв’язку із виконанням рішення суду  № 910/3681/17, так як постановою Окружного адміністративного суду міста Києва, яка набрала законної сили 05.10.2017 у справі 826/16071/16 визнано протиправним та скасовано рішення Київської міської ради «Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі в м. Києві».

Рекомендовані публікації

Додати коментар