Луганське тервідділення АМКУ не довело антиконкурентні узгоджені дії під час торгів, що проводились комунальною установою “Територіальне медичне об’єднання м. Лисичанськ”

У 2016 році Луганське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справи за ознаками вчинення двома товариствами порушення законодавства про захист економічної конкуренції.
Так, ТОВ «Чистота і здоров’я» (м. Лисичанськ, Луганська обл.) та ТОВ «КРОН» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.) взяли участь у відкритих двоступеневих торгах по закупівлі устаткування радіологічного, електоромедичного та електротерапевтичного устаткування; медичне обладнання, що проводились комунальною установою «Територіальне медичне об’єднання м. Лисичанськ» у травні 2016 року.
Переможцем було визнано ТОВ «Чистота і здоров’я», з яким укладено договір на на загальну суму 3 497 000 грн.

Однак тервідділення АМКУ виявило в діях суб’єктів господарювання ознаки порушення, а саме при співставленні пропозицій учасників торгів, документи, які повинні були мати індивідуальний характер, мали однакові особливості (спосіб оформлення документів, стиль написання текстів, форма таблиць тощо).

При з’ясуванні причин такої подібності в оформленні документів було встановлено, що обидва товариства на етапі підготовки своїх матеріалів користувались послугами одного і того ж адвоката.
Цієї інформації було достатньо луганським антимонопольщикам для того, щоб зробити висновок, що вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом четвертим частини другої статті 6 та пунктом першим статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів) з боку ТОВ «Чистота і здоров’я» та ТОВ «КРОН», не доведено.

06.06.2017 Луганське обласне територіальне відділення АМКУ закрило провадження у цій справі, керуючись, зокрема статтями 48, 49 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Рекомендовані публікації

Додати коментар